Ülkemizde bankaların kredi verme politikasına göre değerlendirme yapabilen akıllı kredi başvuru sistemlerimiz ile başvuru yapmadan ,skorunuz düşmeden ,bankalarda olumsuz sicil kaydı oluşturmadan işlemleriniz yürütülür. Kişiselleştirilmiş kredi sistemleri ile  kredi hayatınızı kontrol altında tutabilecek istediğiniz zaman kredi kullanabilen kredi müşterisine dönüşeceksiniz.

 

Bu Ücretlendirmenin konusu  ALICI’nın belirleyeceği aşağıda yer alan Finansal hizmet/hizmetlerden oluşacağı,

 

Simülatörlü kredi sorgulama 

Geçmiş banka calısmalarınız, skorunuz,limit doluluk oranlarınız ,ödeme ,performansınız çalışma sartlarınızı ve kişisel özellikleriniz  ve diğer tüm kriterler ile beraber ne kadar kredi kullanabileceksiniz neden kredi kullanamıyorsunuz ne yapmanız gerekiyor?Kredi kullanırken yasadığınız zorlukları biliyoruz SKS ile sorunsuz kredi hayatını sonuna kadar başlatabilirsiniz.

 

One to one kredi sorgulama

 Kara liste ile tabir edilen ve 5 yıl boyunca kredi kullanmaları kısıtlanan finansal erişime kısıtlı olan  müşteri profillerine yönelik kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmetidir.

 

Birlikte 1 kredi sorgulama

Birlikte kullanılan krediler daha düzenli.

Müşterilerimizin eşiyle,annesi ,babası ,kardesi ,iş arkadaşı istediğin krediyi daha kolay sekilde ulaşmak isteyip riski ikiye bölmek istiyorsunuz ozaman kişiselleştirilmiş kredi sistemlerimizden Birlikte1 kredi ile olumsuz durum yaşamadan tüm kriterleri hatasız geçerek nasıl kredi kullanabileceğinizi görün.

 

{{data.Title}}

{{data.Price}}

Hata! Satın alma işleminde hata oluşmuştur.
Başarılı! Satın alma işlemi başarıyla yapılmıştır.

Sepetiniz

Ürün Adı Fiyatı
{{c.Title}} {{c.Price}}
Toplam Tutar

Ödeme Bilgileri